HAKKIMIZDA

Ana Sayfa HAKKIMIZDA
Urs İlaç

Hakkımızda

Kurulduğu ilk günden beri kalitenin önemi üzerinde durmuş olan Urs ilaç, besin destek ürünleri alanına da farklı bir bakış açısı kazandırmıştır. Ürünlerimiz GMP onaylı üretim tesislerinde halk sağlığına en uygun şekilde üretilmektedir. Urs ilaç Besin Destek Ürünlerini yenilikçi ve halk sağlığının korunması için ihtiyaç duyulan ürünleri en üst düzey kalitede sunmaya ve yenilikçi kullanım alanları ile fayda yarar ilişkisini en üst safhada sunmaya devam edecektir.

Tarım Bakanlığı onaylı ürünlerimiz ile öncelikle sağlıkta kaliteyi hedefleyerek hizmet vermekteyiz. Özellikle besin destek ürünlerinde içeriğinden üretim kalitesine kadar üretimin her basamağında titizlikle çalışmaktayız. GMP koşullarında üretim yapılması ve üretimin her aşamasında kaliteye önem verilerek tüketiciye ulaşmak ana prensibimizdir.

Sağlık alanında değer yaratmak için çalışan bir şirket olarak görev ve sorumluluklarımızı her koşulda en iyi şekilde yerine getirme bilincindeyiz. Değişim gösteren sağlık sektörünün en güncel gelişmelerini takip eden, yeniliklere adapte olabilen ve bu değişim sürecini güçlenme ve büyüme enerjisine dönüştüren bir şirket olma gayesindeyiz.

Geride bıraktığımız yılların bizlere kazandırdığı deneyimi, endüstrimizdeki yenilikler ile sentezleyerek önümüzdeki yıllarda da halkımıza, hekimlerimize, eczacılarımıza ve tüm sağlık sektörü paydaşlarına en iyi kalitede ürün ve hizmetlere dönüştereceğiz.. Çünkü, bizim için “sağlığa saygı” her kurumsal faaliyetten önce gelir.

Open chat